Firma

Buchführung & Lohnabrechnung Christoph Pacelt Diplom-Betriebswirt (FH)

Buchführung und Lohnabrechnung, Büroservice Christoph Pacelt to najlepszy wybór, jeśli poszukują Państwo firmy świadczącej usługi w zakresie księgowości, consultingu, jak również kierowania zasobami ludzkimi. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu możemy Państwu zapewnić profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Współpraca z naszymi wysoko wykwalifikowanymi pracownikami przyniesie Państwu wiele satysfakcji i z pewnością zaowocuje rozwojem Państwa firmy.

Nasza misja

Założenie firmy

Wejście na rynek wymaga rzetelnej wiedzy o aktualnej sytuacji gospodarczej, a do utrzymania się na rynku potrzeba również wiele determinacji. Dlatego też możecie Państwo liczyć na naszą kompleksową pomoc zarówno przy zakładaniu firmy, jak również na każdym etapie jej rozwoju.

Usługi

Usługi

Oferujemy prowadzenie księgowości Państwa firmy oraz składanie deklaracji do urzędu skarbowego (zgodnie z § 6 nr 3 i 4 Ustawy o doradztwie podatkowym), jak również szeroki zakres usług biurowych, by mogli Państwo skoncentrować się na prowadzeniu swojej działalności.